Sanal gerçeklik uygulamaları sektörel bazda teknolojik bir ihtiyaç ve yeni çağın vazgeçilmez bir unsuru olma yolunda hızla ilerliyor.

VR uygulamaları bu teknoloji için gerekli olan donanımların her geçen gün yaygınlaşması ve ulaşılabilir olması nedeniyle vizyon sahibi firma ve kuruluşların her alanda öncelikli tercihidir.

Son yıllarda adını çok kez duyduğumuz sanal gerçeklik (VR) profesyonel çalışmalardan basit bir uygulamaya kadar bir çok alanda kullanımı mevcuttur.Akla gelen soru sanayi ve eğitim başta olmak üzere bu teknolojiyi nasıl ve hangi amaçla kullanılabilir olmasıdır.VR uygulama çözümleri zaman, iş gücü ve maliyet bakımından işletmelere bir çok kazanım sağlarken, iş güvenliği, iş eğitimi ve öğrenme sürecini hızlandırdığı gibi insanlarda ilgi uyandırması performansıda büyük ölçüde artırmaktadır.

sanal-gerceklik-uygulamalari

Sanal gerçeklik (VR) uygulamaların yaygınlaşması, pazarın büyümesi ile aynı oranda bu teknolojiyi kullananların öncelikli tercih sebebi olmaları tartışmasız açıktır.

Sanal gerçeklik (VR) projeleri endüstri 4.0 yani 4. sanayi devriminde kullanılan teknolojiler arasında ilk sırayı alırken en iyi tarafı ise dünya ile aynı anda ulaşılabilir bir teknoloji olması ve ulusal çapta rekabetin aynı çizgide ilerlemesidir.

İlk kez deneyimleyen kullanıcıların tepkileri büyük oranda olumlu olurken, çalışma, sunum yada eğitim için kullanımlarda yüzde 78 daha fazla başarı sağlamaktadır.Şimdilik ihtiyaç olan donanımlar bu teknoloji üzerinde ufak bir handikap olarak görülsede bir çok büyük firma kısa süre içinde bu engeli aşacak yeni donanımları piyasaya sürecek olması kullanıcılar için oldukça profesyonel çözümlere ulaşmasını sağlayacaktır.

Yüksek Kalite Standartları

Bizim için kaliteli hizmet vermek demek, müşteri beklentilerine uyumlu bir yapı içinde
karşılık vermek demektir.

Eğitimli & Tecrübeli Ekip

Ailemiz konusunda uzman, işini severek yapan ve teknolojiye adamış eğitimli takım arkadaşlarından oluşmaktadır.

Modern İş Çözümleri

Dijital dünyanın en hızlı, en verimli ve düşük maliyetli yüksek teknoloji kullanılarak üretilen iş çözümleri üretiyoruz.

Sertifikasyon & Lisanslama

Ürün ve hizmetlerimiz dünya standartlarına uygun belge, sertifikasyon ve geçerlilik içinde özenle hayata geçer ve sunulur.
sanal-gerceklik-proje

Sanal Gerçeklik (VR) Kullanım Alanları Nelerdir

Hemen hemen her sektörde kullanım alanına sahip olan sanal gerçeklik (VR) ihtiyaca göre bir çok alanda yerini almaktadır.
  • Sanal Gerçeklik (VR) Organizasyon Uygulamaları
  • Sanal Gerçeklik (VR) Satış-Pazarlama Uygulamaları
  • Sanal Gerçeklik (VR) Kültür-Turizm Uygulamaları
  • Sanal Gerçeklik (VR) Eğitim Uygulamaları
  • Sanal Gerçeklik (VR) Sağlık Uygulamaları
  • Sanal Gerçeklik (VR) Mimarlık Uygulamaları
  • Sanal Gerçeklik (VR) İnşaat Uygulamaları
  • Sanal Gerçeklik (VR) Eğlence Uygulamaları
  • Sanal Gerçeklik (VR) Fuar Uygulamaları
  • Sanal Gerçeklik (VR) İş Güvenliği Uygulamaları